Спеціалісти ДФСУ нагадали порядок формування та подання звіту з ЄСВ.

Страхувальники, які використовують працю фізосіб, зобов’язані формувати та подавати Звіт з ЄСВ протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.

Звітним періодом є календарний місяць. Звіт подають за формою згідно з Додатком 4 до Порядку № 435. Форма № Д4 має дев’ять таблиць. Звітність формують та подають незалежно від того, чи нараховували дохід найманим працівникам.

Якщо до закінчення терміну подання цього звіту виявили помилки, страхувальник повторно формує та подає звіт у повному обсязі (п. 1 розд. V Порядку № 435). Чинним вважають останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності.

Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не повинен містити таблиць 1 - 4 Додатка 4. Вносити зміни до сум нарахованої зарплати або доходу та до нарахованих сум ЄСВ за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів заборонено.

Якщо потрібно повністю скасувати відомості, зазначені в таблицях 5 та 7 Додатка 4, подають тільки скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу.

Таким чином, виправити помилки у додатку до таблиці 1 Додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄСВ можна лише при виявленні їх до закінчення терміну подання звіту.

Джерело: Офіс ВПП ДФС

Як правильно виправити помилку у Звіті з ЄСВ, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»