ПФУ роз’яснив, як подати заяву на перерахунок пенсії через веб-портал ПФУ.

Заяву про перерахунок пенсії подають пенсіонери особисто або їх законні представники до органу, що призначає пенсію, за місцем перебування на обліку як одержувача пенсії.

Нагадаємо: перерахунок пенсії проводять на підставі заяви пенсіонера у строки, встановлені ч. 4 ст. 45 Закону № 1058.

Заяви про перерахунок пенсії, подані через веб-портал ПФУ користувачами, які зареєстровані на веб-порталі та ідентифіковані за допомогою кваліфікованого електронного підпису, розглядають з урахуванням вимог ч. 4 ст. 42 та ч. 4 ст. 45 Закону № 1058.

Днем звернення за перерахунком пенсії вважають день реєстрації заяви на веб-порталі. Перерахунок пенсії проводять на підставі вказаної вище заяви з урахуванням даних, що містяться в системі персоніфікованого обліку.

Підсумуємо: для проведення вищезазначеного перерахунку пенсії особа має право подати заяву до органів Фонду, не відвідуючи їх, зареєструвавшись на веб-порталі ПФУ.

З інструкцією щодо реєстрації на веб-порталі та входу в особистий кабінет за допомогою ЕЦП можна ознайомитись на сайті за посиланням.

Джерело: ГУ ПФУ в Миколаївській області

Чи зменшувати фінрезультат до оподаткування податком на прибуток на суму використання створених забезпечень (резервів) під пенсійні та разові виплати у разі виходу на пенсію, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»