Мінфін затвердив форму акта інвентаризації обсягів залишку спирту етилового, а також Порядок його заповнення та подання. Затверджена форма акту відповідає рекомендованій формі, що застосовували платники податків.

Нагадаємо, що відповідний акт мав бути складений особою, яка є виробником спирту етилового та здійснює його реалізацію, щодо обсягів залишку спирту етилового, наявних у місцях зберігання спирту та ємностях для його транспортування станом на 00:01 01 липня 2019 року.

Водночас оскільки подати акт інвентаризації необхідно було протягом 20 календарних днів, починаючи з 1 липня 2019 року (п. 24 підрозділу 5 р. XX ПКУ), платники використовували  раніше оприлюднену на офіційному порталі ДФС рекомендовану форму акту, що відповідає нині затвердженій.

Джерело: наказ Мінфіну від 09.07.2019 р. № 291

Платникам акцизного податку цікавим може бути матеріал «Акцизна суперформула й електронні рахунки СЕАРП та СЕ: як усе це працює» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»