Хочеш дізнатися, що ти їси? Держава подбала про це. Із 6 серпня 2019 року діє Закон України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» від 06.12.2018 р. № 2639-VIII (далі — Закон). Про це повідомляє Урядовий портал.

Інформація про харчовий продукт має бути точною, достовірною та зрозумілою для споживача. За це відповідає оператор ринку.

Що споживач має знати про харчовий продукт?

Інформація про харчовий продукт може бути донесена через маркування, супровідні документи, рекламу.

Що робити, якщо товар нефасований?

У такому разі споживач не повинен бути позбавлений інформації про харчовий продукт. Вона є обов’язковою, але надають її у спосіб, визначений оператором ринку. Наприклад, може бути розташована на мішку з борошном або ж на поряд поставленому стенді. Як варіант, надаватися в інший спосіб на вимогу покупця.

А якщо продукти куплені в Інтернеті?

Ухвалений Закон стосується не лише маркування на етикетках, а й будь-якої інформації про харчовий продукт, яку надають через рекламу, Інтернет або просто повідомляють споживачеві під час продажу, зокрема в місцях громадського харчування. У разі дистанційної реалізації інформація має бути доступною до моменту придбання продукту.

Яка інформація має бути про заморожений харчовий продукт? Чи може він продаватися розмороженим?

На маркуванні в обов’язковому порядку має зазначатись, чи відбулось заморожування або розморожування продукції, бо це впливає на її якість.

6 серпня уже всі харчові продукти будуть з новим маркуванням?

Харчові продукти, які відповідають вимогам законодавства про надання споживачам інформації про харчові продукти, що діяли до введення в дію цього Закону, можуть вироблятись та/або вводитись в обіг протягом трьох років після введення в дію цього Закону. Такі харчові продукти можуть перебувати в обігу до кінцевої дати споживання або закінчення строку придатності.

Тобто Закон не вимагає моментальних змін, він передбачає перехідний період, який триватиме орієнтовно 3 роки, щоб виробники все зробили згідно з новими вимогами.

За надання неточної, недостовірної інформації про продукт, зміну оператором ринку інформації про нього, передбачено штраф для юросіб у розмірі 15 мінімальних зарплат (62,6 тис. грн), а для ФОПів - у розмірі 10 мінімальних зарплат (41,7 тис. грн).

За введення споживачів в оману щодо речовин і харчових продуктів, що викликають алергічні реакції або непереносимість, штраф становить 30 мінімальних зарплат (125,2 тис. грн) для юросіб і 20 (83,5 тис. грн) - для ФОПів.

Детальніше про обов’язкову інформацію про харчовий продукт — на Урядовому порталі.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»