У ПФУ 09.08.2019 презентували новий сервіс в електронній формі – призначення пенсії в «один дотик». Сервіс створили аби спростити взаємодію громадян з органами ПФУ при оформленні пенсії та зменшити паперовий документообіг при наданні послуг. Також анонсовано запуск ще одного сервісу – мобільний додаток, що дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг ПФУ з мобільних пристроїв (смартфон, планшет).

Презентований сервіс дозволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру, попередньо подавши заяву та усі необхідні документи через вебпортал електронних послуг ПФУ.

Щоб призначити пенсію через вебпортал електронних послуг ПФУ, потрібно:

  • авторизуватись в особистому кабінеті на вебпорталі https://portal.pfu.gov.ua  за допомогою ЕЦП;
  • у розділі особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді;
  • підписати звернення ЕЦП та надіслати його до підсистеми «Звернення»;
  • додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.

Користувачі вебпорталу будуть отримувати повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначену пенсію.

За матеріалами сайту ПФУ.

 

Чи можна довіряти інформації з Держреєстру (додаток 9), яку отримано через електронний портал ПФУ, під час визначення страхового стажу для розрахунку лікарняного? Подробиці відповіді -  у матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»