З метою оптимізації цін на природний газ Міненерго пропонує Уряду затвердити такі тарифи на природний газ для суб’єктів господарювання з 1 січня 2014 року:

  • установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, — 2448 грн за 1000 куб. метрів (без урахування ПДВ, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом);
  • промисловим споживачам та іншим суб`єктам господарювання — 3113 грн за 1000 куб. метрів на 1 квартал 2014 року (без урахування ПДВ, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом);
  • для суб’єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, у т.ч. блочних (модульних) котелень, установлених на дахові та прибудованих (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва та надання населенню, релігійним організаціям і національним творчим спілкам і їх регіональним осередкам послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб’єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла та гарячої води) — 1309,20 грн за 1000 куб. метрів (з урахуванням ПДВ, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом).

Також рекомендовано органам місцевого самоврядування переглянути з 1 січня 2014 року встановлені ними ціни (тарифи) на теплову енергію, опалення та гаряче водопостачання з урахуванням указаних граничних рівнів цін на природний газ.

 

Проект постанови КМУ «Про зниження цін на природний газ для споживачів України»

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»