Мінсоцполітики розглянуло ситуацію, коли особа працює на умовах неповного робочого часу (0,1, 0,25, 0,50, 0,99 ставки) і його роботу оплачують виходячи з окладу (тарифної ставки) та фактично відпрацьованого робочого часу. При цьому фахівці відомства наголосили: законодавство не містить вимоги округлювати копійки до гривні при визначенні розміру посадового окладу за роботу на неповну ставку.

Посадові оклади (тарифні ставки) за розрядами ЄТС в бюджетній сфері визначають, перемноживши оклад (ставку) працівника 1 тарифного розряду на відповідний тарифний коефіцієнт. Якщо посадовий оклад (тарифна ставка) визначена у гривнях із копійками, то цифри до 0,5 відкидають, від 0,5 і вище - заокруглюють до однієї гривні. Така вимога абз. 3 примітки 1 в додатку 1 до Постанови № 1298.  Проте тут мають на увазі вимогу до розміру посадового окладу у штатному розписі, але  не до фактичного розміру посадового окладу за відпрацьований місяць.

Тому не потрібно робити жодних заокруглень, якщо фактично рахуємо посадовий оклад працівнику, що працює в режимі неповного робочого часу.

Джерело: лист Мінсоцполітики від 12.02.2019 р. № 2963/0/2-19/52.

 

Розібратись у чому особливості та який порядок уведення на підприємстві неповного робочого часу допоможуть матеріали теми тижня «Неповний робочий час» в газеті «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»