Уряд ухвалив рішення про створення Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL).

Також затвердив Положення про зазначену систему та Положення про Єдиний державний реєстр соціальної сфери.

Відповідну постанову № 676 урядовці прийняли 17 липня 2019 р.

Мінсоцполітики доручено:

  • створити E-SOCIAL;
  • наповнити до 30 вересня 2020 р. E-SOCIAL інформацією, що наявна в інших інформаційних системах, що використовують структурні підрозділи з питань соцзахисту населення;
  • використовувати з 1 жовтня 2020 р. E-SOCIAL при наданні, призначенні та виплаті соцпідтримки.

Реалізація постанови № 676 забезпечуватиме належні умови для призначення, нарахування та отримання соцвиплат, допомоги, пільг, соціальних послуг та житлових субсидій, сприятиме підвищенню ефективності діяльності органів соцзахисту населення, соціальних інспекторів, запобіганню зловживанням під час призначення соцпідтримки, а також підвищенню рівня адресності надання різних видів соцдопомоги та ефективності використання бюджетних коштів.

Джерело: Постанова КМУ "Про Єдину інформаційно-аналітичну систему управління соціальною підтримкою населення України (E-SOCIAL)" від 17.07.2019 р. № 676.

 

Які види матдопомоги надають бюджетникам, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»