Податківці роз’яснили, як заповнити гр. 6 "Дата прийняття на роботу"   ф. № 1 ДФ, якщо працівника прийняли в одному періоді, а зарплату йому нарахували у наступному.

Податкові агенти зобов’язані подавати звітність за ф. № 1 ДФ  лише у тому разі, якщо вони  нараховували доходи фізособам протягом звітного періоду.

Водночас п. 3.7 розд. ІІІ Порядку №4  вимагає заповнювати  графу 6 «Дата прийняття на роботу» ф. № 1ДФ   тільки на тих фізосіб, яких приймали на роботу у звітному періоді.

Урахувавши зазначене, фіскали зробили висновок: якщо працівника прийняли на роботу в звітному періоді (наприклад, 31 березня), а дохід йому нарахували і виплатили у наступному (наприклад, 01 квітня), то дату прийняття на роботу (31 березня) не відображають у ф. № 1ДФ за той звітний період, в якому нарахували дохід працівнику.

Джерело: ГУ ДФС у Волинській області.

 

Розглянути на практичних прикладах поширені ситуації, пов’язані із заповненням форми № 1ДФ та дізнатись як легко, зручно подати звіт за допомогою сервісу REPORT, можна в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»