Новації зобов’язують всі нові і реконструйовані великі супермаркети з торговельною площею 2500 м² і більше влаштовувати вбиральні для відвідувачів. Надалі туалети для відвідувачів у супермаркетах, гіпермаркетах площею 2500 м²  і більше стануть обов’язковими. Розрахунок наступний: 1 санітарний прилад на 600 м² торговельної площі, але не менше 4-х санітарних приладів на об’єкт. Більше того, кабіни мають бути обов’язково окремо для чоловіків і для жінок, також мають бути універсальні туалети для зручного користування маломобільними групами населення.  У таких санвузлах мають також бути обов’язкові сповивальні столики для немовлят.

ДБН «Підприємства торгівлі» поширюються на проектування нових, реконструкцію і розширення існуючих будівель та окремих приміщень підприємств роздрібної торгівлі (магазинів, ринків) за винятком будинків оптової торгівлі, автосалонів і магазинів автозапчастин, зброї, складів будівельних матеріалів, виробничих фірм та магазинів тимчасового функціонування.

Джерело: Урядовий портал

 

Про те, як заповнити місячні статистичні форми 1-опт та 1-торг, читайте в матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»