Спеціалісти Держпраці роз’яснили як звільняють працівників, які досягли пенсійного віку, при наявності або відсутності у них бажання продовжувати трудову діяльність.

Якщо працівник, який досяг пенсійного віку, не бажає більше працювати, він може бути ініціатором припинення трудового договору. Припинення трудового договору з ініціативи працівника регулюється ст. 38 КЗпП.

Якщо працівник, який досяг пенсійного віку, бажає й надалі працювати, роботодавець може його звільнити за власною ініціативою лише у випадках, передбачених ст. 40 та 41 КЗпП. В цих статтях міститься вичерпний перелік підстав, за якими з ініціативи роботодавця може бути звільнений працівник. Звільнення працівника за будь-якими іншими підставами не дозволяється. Зазначені особи мають право працювати та мають право на пенсію, яка оформлюється ПФУ.

Зверніть увагу! У КЗпП не передбачені особливості звільнення працівників, які досягли пенсійного віку. В Україні діє принцип рівності трудових прав громадян незалежно від будь-яких обставин.

Джерело: ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.

 

Ознайомимося з порядком призначення пільгових пенсій за рахунок підприємства та порядком їх відображення в обліку, можна в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»