Уряд уточнив повноваження щодо ліцензування певних видів господарської діяльності.

По-перше, розділили ліцензування освітньої діяльності. Так, МОН видаватиме ліцензії щодо вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти. А ось РМ АР Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації  ліцензуватимуть діяльність у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

По-друге, уточнили повноваження НКРЕКП. До її виключної компетенції будуть належати сфери електроенергетики, транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом, діяльність на ринку природного газу.

По-третє, передбачили, що додатково до вже існуючих органів ліцензування у сфері ЗЕД, централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва,  транспортування та постачання теплової енергії відповідні ліцензії зможуть видавати ще й РМ АР Крим та Севастопольська міськдержадміністрація.

Джерело: Урядовий портал.

Також нагадаємо, що недавно фіскали відповіли на найбільш актуальні питання платників податків щодо нововведень по ліцензуванню пального. Ознайомитись із ними можете тут.

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»