Федерація профспілок України висловила свою позицію по підготовленому Мінсоцполітики проекту закону щодо гнучких форм організації праці.

Нагадаємо: у вказаному законопроекті йдеться про можливість встановити гнучкий режим робочого часу, укладати трудовий договір на умовах дистанційної (надомної) роботи, а також - про дозвіл окремим категоріям працівників самостійно планувати свій робочий час. Деталі  - у новині.

Гнучкий режим робочого часу (далі — ГРРЧ) можна  буде встановити за погодженням між роботодавцем та працівником на визначений строк чи безстроково при прийнятті на роботу або згодом.

При дотриманні встановленої норми робочого часу він може передбачати:

  • фіксований час, коли працівник повинен бути на робочому місці;
  • змінний час, коли працівник сам визначає момент початку та закінчення роботи, та час перерви для відпочинку і харчування, який пропонують не обмежувати двома годинами.

Однак, як відмічають профспілки, чинне законодавство і зараз передбачає можливість запровадити ГРРЧ, цю опцію роботодавці використовують. Зокрема, у 2006 році Мінпраці затвердило «Методичні рекомендації щодо встановлення гнучкого режиму праці» (наказ від 04.10.2006 р. № 359), які регулюють умови та порядок запровадження ГРРЧ.

Положення вказаного законопроекту частково повторюють ці рекомендації. Разом з тим, законопроект передбачає, що певні категорії працівників матимуть переважне право на роботу із застосуванням ГРРЧ.

Джерело: сайт Федерації профспілок України

У чому особливості та який порядок уведення на підприємстві неповного робочого часу можна дізнатись із матеріалі теми тижня «Неповний робочий час» в газеті «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»