Представники Казначейства уточнили порядок зарахування заробітку учнів закладів профтехосвіти, які перебувають на виробничій практиці на підприємстві.

За словами казначеїв, якщо відповідно до умов договору заробітну плату учнів підприємство - база практики перераховує на рахунок закладу, то такі кошти слід зараховувати на небюджетний рахунок.

Для перерахування коштів із небюджетних рахунків клієнти подають органам Казначейства платіжні доручення на паперових та електронних носіях у кількості примірників, необхідній для всіх учасників безготівкових розрахунків (п. 6 Порядку № 770).

На замітку! Питання щодо направлення 50 % зарплати учнів на рахунок закладу професійної (професійно-технічної) освіти для використання у зазначених цілях вирішуються ним разом з підприємством, де учні проходять виробниче навчання та виробничу практику, в кожному конкретному випадку з урахуванням наявності підстав та доцільності і обумовлюються в договорі про надання робочих місць як додаткові зобов'язання підприємства.

Нагадаємо: вищевказаний договір укладають на базі Типового договору про навчально-виробничу практику.

Джерело: лист ДКСУ від 21.06.2019 р. № 16-04-04/10629.

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Практика студентів на підприємстві: оформлення, оплата, оподаткування" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»