Спеціалісти Фонду соцстрахування розповіли, як правильно заповнити Протокол засідання комісії із соціального страхування (рішення уповноваженого).

Форма Протоколу засідання комісії із соціального страхування (рішення уповноваженого) введена в дію Положенням про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, затвердженим постановою правління ФССУ від 19.07.2018 р. № 13.

У протоколі чітко зазначають:

  • назву підприємства, установи, організації;
  • дату складання протоколу;
  • прізвище, ім'я, по батькові голови комісії, заступника голови комісії, членів комісії.

Якщо рішення про призначення допомоги було позитивним, у протоколі заповнюють Розділ І.

Якщо комісія приймає рішення про відмову в призначенні допомоги (припиненні виплат), у протоколі заповнюють Розділ ІІ. При цьому  обов'язково зазначають причини такої відмови у відповідній графі. Заповнений протокол засвідчують підписом голови комісії, заступника голови та підписами членів комісії.

Зверніть увагу! Рішення комісії (уповноваженого) із соцстрахування підприємства про призначення або відмову у призначенні матеріального забезпечення може оскаржити застрахована особа.

Джерело: Києво-Святошинське відділення управління ВД ФСС України у Київській області.

 

Про зміни в Положенні про комісію зі соцстрахування, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»