Податківці наголосили, що довіреність, видана ФОП на представництво його інтересів та справ, пов’язаних із сплатою податків, має бути нотаріально посвідчена.

Представниками платника податків можуть бути особи, які мають право здійснювати представництво його законних інтересів та ведення справ, пов’язаних зі сплатою податків, на підставі закону або довіреності (п. 19.2 ПКУ).

Нагадаємо: довіреністю є письмовий документ, що видає одна особа іншій особі для представництва перед третіми особами. Довіреність на вчинення правочину представником може бути надана особою, яку представляють (довірителем), безпосередньо третій особі.

Зверніть увагу! Форма довіреності повинна відповідати формі, в якій відповідно до закону має вчинятися правочин (ч. 2 ст. 245 ЦКУ).

За інформацією ГУ ДФС у Київській області.

 

Чи може підприємство видати довіреність працівнику контрагента, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»