ДФСУ опублікувала проект постанови КМУ "Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних".

Цей проект ДФСУ розробила з метою приведення Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246, у відповідність до Закону України "Про електронні довірчі послуги" від 05.10.2017 р. № 2155-VIII.

Проект постанови передбачає заміну слів "електронний цифровий підпис" на слова "кваліфікований електронний підпис" та "Про електронний цифровий підпис" на "Про електронні довірчі послуги". Окрім того виклали у новій редакції абз. 9 п. 10 про делегування права підпису податкової накладної та/або розрахунку коригування іншій посадовій особі.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймають протягом місяця з дня його оприлюднення на адресу розробника: 04655, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент обслуговування платників, е-mail: j.nikolenko@sfs.gov.ua.

Джерело: повідомлення на офіційному веб-сайті ДФСУ.

 

Один із наслідків запровадження Закону про електронні довірчі послуги — це використання токенів. Про те, що ж таке токени, хто обов’язково має їх використовувати та як підприємству потрібно відображати їх в обліку ми розповіли в матеріалі "Токен — новий носій ЕЦП".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»