Спеціалісти ДФС закликають скористатись електронним сервісом повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом без особистої присутності (далі – Сервіс).

За період з 01.01.2019 по 01.07.2019 клієнтам Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДФС (далі – Надавач) сформовано 564 952 кваліфікованих сертифікатів.

Також за зазначений період сформовано 160 млн. позначок часу, що у 2,5 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Для використання Сервісу необхідно відвідати веб-сайт Надавача за посиланням і скористатись он-лайн сервісом для повторного (дистанційного) формування сертифікатів.

Нагадаємо: сервіс надає можливість перейти зі звичайного носія ключової інформації (USB флеш-накопичувач або CD-диск) на захищений за допомогою програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1.

Джерело: офіційний портал ІДД ДФС.

 

Що таке токени, хто обов’язково має їх використовувати та як підприємству потрібно відображати їх в обліку, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»