Кабмін схвалив постанову «Про внесення змін до Положення про митні декларації». Відповідна інформація розміщена на сайті Мінфіну.

Постанова покликана запровадити митні декларації окремих типів, які будуть застосовуватися для декларування у митний режим транзиту іноземних товарів.

Положеннями постанови встановлюють, що для товарів, які підлягають декларуванню з використанням митної декларації, можуть використовуватися митні декларації окремих типів, що подають за формою єдиного адміністративного документа та заповнюють з урахуванням положень Конвенції про процедуру спільного транзиту та Конвенції про спрощення формальностей у торгівлі товарами.

Виконання митних формальностей за митними деклараціями окремих типів здійснюватимуть з використанням національної підсистеми Нової комп'ютеризованої транзитної системи ЄС.

Нагадаємо: купівля програмного забезпечення для реалізації цієї постанови здійснюватимуть через фіндопомогу, яка надається ЄС в рамках програми "Підтримка державного управління фінансами для України — EU4PFM".

Джерело: офіційний веб-сайт Мінфіну.

 

Чи є митна декларація первинним документом та підставою для оприбуткування імпортних товарів, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»