Податківці нагадали, що юрособа подає до контролюючого органу ф. № 20-ОПП та інформує про всі об’єкти оподаткування крім тих, відомості щодо яких надані відокремленими підрозділами такої юрособи.

При закритті відокремлений підрозділ подає до контролюючого органу повідомлення за ф. № 20-ОПП з інформацією про закриття об’єктів оподаткування, а юридична особа – повідомлення за ф. № 20-ОПП з інформацією про відкриття об’єктів оподаткування, що не припиняються із закриттям відокремленого підрозділу. Так само подають повідомлення і при передачі об’єкта відокремленого підрозділу на баланс іншого відокремленого підрозділу чи юридичної особи або якщо внаслідок організаційних чи інших змін об’єкт перестав бути об’єктом оподаткування відокремленого підрозділу.

Відомості повідомлення за ф. № 20-ОПП вносять до Єдиного банку даних юросіб:

  • не пізніше наступного робочого дня після їх надходження до контролюючого органу засобами електронного зв’язку в електронній формі (про результати опрацювання документу платнику направляють в електронному вигляді квитанцію 2);
  • не пізніше 15 днів (30 днів для великих за обсягом) від дня їх надходження до контролюючого органу на паперових носіях.

Нагадаємо: платники податків можуть переглянути інформацію про об’єкти оподаткування в приватній частині Електронного кабінету.

Джерело: офіційний портал ГУ ДФС у Тернопільській області.

 

Чи подавати форму № 20-ОПП при здійсненні продажу товарів з авто в іншій області, дізнавайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»