Із 25.06.2019 збільшено посадові оклади та надбавка за ранг посадовим особам органів місцевого самоврядування. Сталося це завдяки постанові КМУ від 19.06.2019 р. № 525. Мінсоцполітики у зв’язку з цим пояснило деякі питань оплати праці працівників органів місцевого самоврядування.

По-перше, після введення в дію вищезазначеної постанови для працівників органів місцевого самоврядування зміна структури заробітної плати не відбулася.

По-друге, умовою, за якою проводять коригування сум середнього заробітку є підвищення окладів, яке відбулося у розрахунковому періоді або в періоді, протягом якого за працівником зберігають середній заробіток. При цьому п. 10 Порядку № 100 не передбачено, що підвищення окладу має відбутися з 1 числа місяця.

Джерело: лист Мінсоцполітики від 05.07.2019 р. № 1016/0/206-19.

 

Які зміни передбачає Постанова № 525?

Чи відбулася зміна структури зарплати посадовців місцевих рад?

З якої дати підвищувати посадові оклади?

Як індексувати зарплату?

Як коригувати середній заробіток?

Відповіді на всі ці питання у матеріалі «Нові посадові оклади в місцевих радах: підвищено з 25 червня, донараховуємо в липні» газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»