З 1 липня відвантаження спирту без витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового заборонено. Про це заявили на сайті ДФСУ.

Зокрема, починаючи з 1 липня, для СГ – виробників спирту етилового ПКУ встановлені вимоги по:

  • формуванню та реєстрації акцизних накладних в СЕАРП та СЕ;
  • встановленню витратомірів-лічильників спирту етилового у місцях отримання та відпуску спирту.

Встановлюють, замінюють та технічно обслуговують витратоміри у присутності посадової особи ДФС, яка проводить пломбування місць можливого доступу до спирту.

ДФС забезпечено реалізацію норм законодавства щодо запровадження СЕАРП та СЕ, зокрема сформовано та оприлюднено всі необхідні реєстри та рекомендовані форми електронних документів.

Так, станом на 10 липня в оновленому Реєстрі платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового зареєстровано понад 2700 платників, динамічно йде перереєстрація платників, які були зареєстровані у старій СЕАРП.

Зверніть увагу! При відсутності затверджених форм документів, відповідно до ст. 46 ПКУ, платники податків можуть користуватися рекомендованими формами або подавати документи у довільній формі.

За інформацією прес-служби ДФС.

 

О видах и правила составления акцизных накладных на оборот горючего, читайте в материале газеты "Интерактивная бухгалтерия".

Для получения доступа к вышеупомянутым и прочим материалам сервиса "Интерактивная бухгалтерия" - воспользуйтесь ТЕСТОВЫМ 3-дневным доступом к сервису.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»