12 липня презентували портал онлайн-аналітики держпідприємств ProZvit. Відповідна інформація розміщена на Урядовому порталі.

Портал розроблений Мінекономрозвитку разом з Командою підтримки реформ Мінекономрозвитку, Прозорро.Продажі, за підтримки Transparency International Ukraine, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

На порталі зібрані фінансові показники понад 3500 держпідприємств, які перебувають в управлінні центральних органів виконавчої влади. Ознайомитись детально із порталом та його можливостями можна за посиланням.

На головній сторінці портал дає змогу ознайомитись із базовою статистикою держсектору економіки: загальна кількість держпідприємств усіх форм власності, з них - кількість працюючих, з них - кількість таких, що подали звітність за обраний період, з них - кількість прибуткових і загальна сума фінрезультату (прибутку/збитку) по цих підприємствах.

На порталі також можна знайти посилання на аналітичні звіти по найбільших держпідприємствах України ТОП-100, починаючи з 2014 року. Тепер ці та інші показники на рівні країни, регіону або окремих держпідприємств доступні будуть на порталі ProZvit, щоб кожен міг побачити їх та проаналізувати у будь-який зручний час.

Джерело: Урядовий портал.

 

Як показати в обліку поліпшення орендованого майна бюджетною установою, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»