Відтепер на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та веб-порталі Уряду в розділі «Електронні послуги» можна зареєструвати онлайн ТОВ, що діє на підставі модельного статуту. Відповідне інформаційне повідомлення розміщене на офіційному веб-сайті Мін’юсту.

Нова онлайн-послуга забезпечує онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту, шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням. Одночасно можна подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування та реєстрацію платником ПДВ.

Діючі ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, отримали можливість дистанційно перейти на модельний статут без необхідності відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації особисто.

Аби скористатись онлайн-реєстрацією ТОВ, потрібно авторизуватися у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції», сформувати заяву, обрати необхідні опції модельного статуту та накласти електронні підписи засновника (чи заявників). Після цього вказані документи стають доступними державному реєстратору для прийняття відповідного рішення. Розгляд документів здійснюється протягом 24 годин після надходження, окрім вихідних та святкових днів.

Джерело: сайт Мін’юсту.

 

Увазі суб’єктів господарювання пропонуємо матеріал «Статут ТОВ і ТДВ: привести у відповідність до закону ще не пізно» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»