Мінфін змінив форми електронних документів для наповнення Єдиного державного реєстру лічильників рівня пального. Йдеться про Наказ № 248.

Вищезгадані зміни внесли до:

  • формату даних та структури ЄДР витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі (далі – Реєстр);
  • форми довідки про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри (далі – Довідка 1);
  • форми довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального (далі – Довідка 2).

Загалом зміни були не суттєвими, у Реєстрі виклали в новій редакції пункти 2 і 5 розділу ІІ. В них йдеться про інформацію, яку відображають в реєстрі та порядок надсилання довідок до реєстру.

В свою чергу довідки кардинально змінились, зокрема, форма Довідки 1 містить тепер 4 основні таблиці, а форма Довідки 2 – 6 основних таблиць.

Зверніть увагу: наказ набирає чинності з 01.07.2019 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

За матеріалами Наказу Мінфіну № 248.

 

Кому потрібен і як зареєструвати акцизний склад власника пального після 01.07.2019 р., читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»