Податківці роз’яснили, чи має право ФОП - платник ЄП другої групи, що здійснює діяльність у сфері ресторанного господарства, приймати замовлення від юросіб - загальносистемників на обслуговування свят, банкетів та інші спеціальні замовлення.

Заклад ресторанного господарства – це організаційно - структурна одиниця у сфері ресторанного господарства, яка здійснює виробничо-торгівельну діяльність.

Розрахунки за продукцію в закладах ресторанного господарства здійснюють за готівку та/або в безготівковій формі із застосуванням РРО або РК.

ФОП — платник ЄП другої групи, що здійснює діяльність у сфері ресторанного господарства, має право приймати замовлення від суб’єктів господарювання юросіб (у т. ч. благодійних фондів) на обслуговування свят, банкетів, інших спеціальних замовлень, оскільки платник ЄП під час обслуговування таких замовлень здійснює продаж і організацію споживання продукції власного виробництва і закупних товарів.

Джерело: ІПК від 18.06.2019 р.  № 2782/6/99-99-13-02-03-15/ІПК.

 

Чи потрібно ФОПу-єдиннику, який не веде обліку витрат, мати підтверджуючі документи щодо походження товару, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»