Податківці розповіли як відображати в звіті про контрольовані операції операції з експорту товару і повернення частини такого товару протягом звітного (податкового) періоду (року).

З метою ідентифікації контрольованої операції у звіті про контрольовані операції слід відображати всі здійснені господарські операції за відповідний податковий (звітний) рік, які можуть впливати на об’єкт оподаткування податком на прибуток.

Якщо поставка товару і повернення частини цього товару відбулися протягом одного звітного календарного року, то такі операції у звіті про контрольовані операції слід відображати згорнуто — шляхом зменшення вартості поставки на вартість поверненого товару.

Джерело: ІПК ДФСУ від 01.07.2019 р. № 3009/6/99-99-15-02-01-15/ІПК.

 

Як заповнити звіт про контрольовані операції і виправити помилку в ньому ми розповідали в матеріалах «Звіт про контрольовані операції – 2017: форма, строки та порядок заповнення» і «Виправлення помилок у Звіті про контрольовані операції» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»