1 липня почав діяти порядок присвоєння поштових адрес новозбудованим об’єктам. Він передбачає можливість присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна за єдиними процедурами та на безоплатній основі:

  • під час отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки або містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;
  • після отримання документа, що надає право на виконання будівельних робіт;
  • після прийняття об’єкта в експлуатацію.

Отримати адресу об’єкта будівництва та нерухомого майна можна буде за 5 робочих днів. Присвоюють адресу відповідні органи місцевої влади – виконкоми сільської, селищної, міської ради, районні у місті Києві державні адміністрації, районні та обласні державні адміністрації.

Мінрегіон підготував наказ щодо затвердження порядку визначення реквізитів адреси об’єктів будівництва та об’єктів нерухомого майна і зараз він проходить погодження.

Експериментальний порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна діятиме до 31 грудня 2020 року. Його запровадження встановлено постановою КМУ № 367.

Джерело: повідомлення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на Урядовому порталі

 

Чи платити податок на нерухомість за об’єкт незавершеного будівництва  читайте в матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»