Уряд ініціює запровадження програми «Чесна платіжка» для  установлення справедливих цін на тепло і гарячу воду. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Чесна платіжка» дасть можливість встановити по всій країні справедливі економічно обґрунтовані тарифи на тепло і воду та захистить мільйони українців від свавілля комунальників.

«Українці мають перестати платити з власних кишень за втрати тепла під час доставки та фактично за обігрів повітря. Забезпечити модернізацію тепломереж – це обов’язок місцевої влади. Кошти на це у них є завдяки децентралізації, яку успішно провів Уряд. Тому найближчим часом Мін’юст передасть на розгляд Кабміну низку документів, які унормують тарифи. Ніхто більше не наживатиметься за рахунок громадян», – наголосив очільник Мін’юсту Павло Петренко під час візиту до Чернігівської області.

За його словами, відповідно до проведених розрахунків гранична вартість тепла буде обмежена на рівні 1300 - 1400 грн за Гкал. А тарифи за гарячу воду не будуть вищими за 80 грн за м3 для житла без рушникосушарок та 87 грн за м3  - за наявності таких.

Нагадаємо, що  раніше міністр юстиції, вже заявляв про готовність Міністерства працювати над справедивими тарифами для українців.

Джерело: Урядовий портал.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»