Державна міграційна служба нагадала: 1 липня набуває чинності постанова КМУ № 371. Вона встановлює нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції. Тож оформлення документів з безконтактним електронним носієм стане дорожчим вже незабаром. За словами ДМС, його ціна зросте не більше як на 30%.

Паспорт громадянина України у формі ID-картки уперше і надалі видаватимуть безкоштовно. В інших випадках його отримання протягом 10 робочих днів обійдеться у 471 грн (зараз – 366 грн), протягом 20 робочих днів – у 345 грн (зараз – 279 грн).

Чи не найпопулярніший привід для звернення до міграційної служби – отримання паспорту громадянина України для виїзду за кордон. Зараз вартість його отримання протягом 7 робочих днів (3 робочих днів у разі наявності підстав) складає 810 грн, протягом 20 робочих днів – 557,32 грн. З 1 липня ціни зростуть відповідно до 1034 грн і 682 грн.

Зросте й вартість отримання посвідок на тимчасове та постійне проживання, а також – вартість оформлення низки інших документів для іноземців та осіб без громадянства.

ДМС згадала і про громадян, які вже оплатили адміністративний збір, але не встигнуть оформити документ до 30 червня 2019 року. Таким особам потрібно доплатити різницю у вартості послуги для отримання адміністративної послуги.

Джерело: повідомлення Державної міграційної служби України на Урядовому порталі

 

Про те, чи можна компенсувати без оподаткування витрати працівника на закордонний паспорт і візу, читайте в матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»