Мінагрополітики визначило вартість майна, що припадає на одного працівника недержавного сільськогосподарського підприємства за 2012 рік у розрізі областей, міст Києва й Севастополя та АР Крим.

Найвищий показник у сумі 432,15 тис. грн затверджено в Львівській області, найменший у м. Севастополі — 12,36 тис. грн. У м. Києві його розмір складає 230,35 тис. грн, а в АР Крим — 179,35 тис. грн.

Нагадаємо: працівникам підприємства (організації), що приватизується, і прирівняним до них особам безоплатно надається частка державного майна (акції), розмір якої визначається як добуток вартості майна, що припадає на одного працівника недержавного сільськогосподарського підприємства області (АР Крим), на кількість працівників підприємства, що приватизується, і прирівняних до них осіб.

Із дня прийняття рішення про приватизацію розірвання трудового договору з працівником підприємства, що приватизується, з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається. Виняток становить звільнення через поновлення на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу, або через вчинення працівником дій, за які законодавством передбачено можливість звільнення на підставі п.п. 3, 4, 7, 8 ст. 40 (прогул, систематичне невиконання обов’язків, поява на роботі в нетверезому стані) та ст. 41 КЗпП (грубе порушення трудових обов’язків, аморальний учинок, перебування в безпосередньому підпорядкуванні в близької особи).

 

Наказ Мінагрополітики «Про затвердження вартості майна, що припадає на одного працівника недержавного сільськогосподарського підприємства Автономної Республіки Крим (області) за 2012 рік» від 10.12.2013 р. № 725.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 23.12.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»