Відомо, що Z-звіт потрібно робити з проміжком не більше 24 годин. І дані такого звіту є підставою для оприбуткування готівки. Але як бути, якщо зміна касира почалась сьогодні, а закінчується вже завтра?

Відповідно до Закону № 265 суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі, зобов’язані щоденно друкувати на РРО фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.

При цьому максимальна тривалість зміни РРО не повинна перевищувати 24 год.

Тож щоденно потрібно друкувати Z-звіти таким чином, аби період між першою розрахунковою операцією і Z-звітом становив не більше 24 год.

Отже, якщо суб'єкт господарювання  працює цілодобово і робоча зміна його касирів починається в один день, а закінчується  наступного календарного дня, Z-звіт слід роздруковувати кожного дня після закінчення робочої зміни (при цьому інтервал часу має бути не більше 24 годин!).

Джерело: сайт ДФС у Дніпропетровській області.

 

Про порядок застосування РРО з урахуванням останніх змін у законодавстві читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»