ГУ Держпраці у Дніпропетровській області наголосило, що Закон  про відпустки містить дві норми, які регламентують надання працівнику відпустки без збереження зарплати, але  жодна з них не дозволяє примусово відправити працівника відпочивати. За це роботодавцю загрожує серйозне покарання.

Такими безоплатними відпустками є :

  • відпустки,які надають працівникам в силу суб’єктивного права, що належить їм за законом, тобто в обов’язковому порядку (ст. 25 Закону про відпустки); 
  • відпустки, що надаються за погодженням сторін, тобто роботодавця і працівника  (ст. 26 Закону про відпустки).

Кожну із цих відпусток надають лише за бажанням працівника, а не з ініціативи роботодавця. А примусове відправлення працівників у відпустки без збереження зарплати -  грубе порушенням законодавства про працю.

Нагадаємо: такий же висновок свого часу озвучувало Мінсоцполітики у листі від 19.09.2013 р. № 416/13/116-13:

"примусове відправлення працівників у відпустки без збереження заробітної плати є грубим порушенням законодавства про працю, за що роботодавця в установленому порядку має бути притягнено до відповідальності."

Словосполучення "грубе порушення" у даному випадку відіграє надважливу роль. Адже саме за грубе порушення законодавства про працю передбачена кримінальна відповідальність (ст. 172 ККУ):

  • штраф до 50 НМДГ (до 850 грн)

або

  • позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, або виправними роботами на строк до двох років.

Джерело: повідомлення ГУ Держпраці у Дніпропетровській області

 

Яка ще відповідальність загрожує роботодавцю за таке порушення? Про це ви дізнаєтесь із матеріалу "Відпустку без збереження зарплати надають не з ініціативи роботодавця!"

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»