До 1 липня ДФС надсилає фізособам за місцем реєстрації податкове повідомлення-рішення про сплату суми транспортного податку із платіжними реквізитами. Якщо Ви вважаєте суми податку зависокими, про це слід повідомити ДФС. Можливо, кінцеву суму змінять.

Для цього слід звернутися з письмовою заявою для проведення звірки даних щодо:

  • об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;
  • розміру ставки податку;
  • нарахованої суми податку.

Перерахунок можуть провести лише за наявності оригіналів документів на авто,  після чого фізособі надішлють нове податкове повідомлення-рішення (далі - ППР). В такому разі платити до бюджету слід ту суму, яка буде вказана в новому ППР, а попереднє ППР вважатимуть скасованим.

Аби звіритися з фіскалами щодо сум нарахованого транспортного податку платникам м. Києва потрібно особисто звернутися до ГУ ДФС у м. Києві за адресою: вул. Лєскова, 2. Зателефонувати відповідальним за адміністрування такого податку можна інспекторам за наведеними  номерами 

Джерело: повідомлення ГУ ДФС у м. Києві

 

До речі, податківці не вправі самі визначати середньоринкову вартість автомобіля для нарахування транспортного податку. Розлогіше про це читайте в матеріалі «Огляд практики Верховного Суду: податкові й трудові спори. Лютий-2019» газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»