Офіс великих платників податків ДФС вказав основні правила, якими буде керуватися Держпраці та її територіальні органи під час перевірок роботодавців з питань працевлаштування осіб з інвалідністю.

Нагадаємо: Кабмін своєю постановою від 05.06.2019 р. № 466 виклав у новій редакції Порядок проведення перевірки підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, який визначений постановою КМУ від 31.01.2007 р. № 70.

Порядок передбачає, що відтепер предметом проведення перевірки є:

  • реєстрація суб'єктів господарювання у відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів;
  • подання суб'єктами господарювання до відділень Фонду звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю;
  • виконання суб'єктами господарювання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Планові та позапланові перевірки проводитимуть Держпраці та її територіальні органи.

Тривамуть планові перевірки не більш як 10 робочих днів, а щодо суб'єктів господарювання, які належать до суб'єктів мікро-, малого підприємництва - не більш як 5 робочих днів.

При цьому сумарна тривалість усіх планових перевірок Держпраці та її територіальних органів протягом календарного року щодо суб'єкта господарювання (комплексного планового заходу), не може перевищувати 30 робочих днів, а щодо суб'єктів мікро-, малого підприємництва - 15 робочих днів.

Позапланової перевірки триватимуть не більше 10 робочих днів, а щодо суб'єктів господарювання, які належать до суб'єктів малого підприємництва, - 2 робочих днів.

Продовжувати строк  проведення зазначених  планових ы позапланових перевірок не можна.

 

Джерело: повідомлення на сайті Офісу великих платників податків ДФС, постанова КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 70» від 05.06.2019 р. № 466

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»