Столичні податківці повідомили, що завершено створення електронних реєстрів реєстраторів розрахункових операцій та центрів сервісного обслуговування. Завдяки цьому суб’єкти господарювання зможуть отримувати потрібну їм інформацію в зручній формі. Адже відповідний доступ – безкоштовний. Потрібно лише скористатися електронними сервісами, створеними у відкритій частині Електронного кабінету.

По-перше, інформацію про екземпляри РРО, зареєстровані РРО та/або книги ОРО можливо отримати засобами таких електронних сервісів: 

По-друге, інформацію про центри сервісного обслуговування, що перебувають у реєстрі ЦСО, можливо отримати, скориставшись електронним сервісом «Реєстр ЦСО» за веб-адресою.

Третя можливість, яку тепер має бізнес, це через електронний пошуковий сервіс «Пошук фіскального чека» дізнатися щодо легітимності розрахункових документів (чеків), виданих покупцеві (споживачеві послуг).

А Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій розміщений на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Довідники, Реєстри, Переліки / Реєстри». Цей реєстр містить інформацію про РРО, дозволені до реєстрації та застосування. 

Джерело: сайт ГУ ДФС у м. Києві.

 

Про порядок застосування РРО з урахуванням останніх змін у законодавстві читайте в матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»