Податківці роз'яснили, як заповнити підприємцю заяву про застосування спрощеної системи при наданні транспортних послуг.

Якщо підприємець бажає здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування, він має зазначити у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування (далі - Заява) обов’язкові відомості, у зокрема «Місце провадження господарської діяльності».

В  разі здійснення перевезення пасажирів або вантажів, у т. ч. за межами території України, підприємець у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви має зазначити: «Перевезення по Україні» та/або «Міжнародні перевезення».

Джерело:  повідомлення на сайті ГУ ДФС у Волинській області та роз’яснення ДФСУ в категорії 107.01 розділу "Запитання – відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

 

Які документи й куди потрібно подавати для реєстрації підприємцем, скільки коштів і часу знадобиться для цього читайте у матеріалі "Як зареєструватися підприємцем: покроковий опис процедури".

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»