Скаргу на рішення комісії регіонального рівня про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН можна подавати лише в електронній формі. Про це нагадала ДФС.

Податківці відзначають:

Нагадаємо, що зазначену скаргу платник ПДВ може подати до ДФС протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності рішенням комісії про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Платник ПДВ може й відкликати таку скаргу до прийняття рішення комісією. Для цього він має подати заяву про відмову від поданої скарги.

Джерело: роз’яснення ДФС у категорії 101.17 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

 

Нагадаємо, що нещодавно Уряд підкоригував порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН. Запровадження цих змін призведе до збільшення блокувань податкових накладних/розрахунків коригування. А що це за нововведення, ми розповідали в матеріалі «Блокування податкових накладних: урядовці посилили фейсконтроль для отримання імунітету» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»