Як повідомило Мінсоцполітики, Кабмін встановив для працівників бюджетних установ щомісячну надбавку за роботу з особливими умовами праці. Її граничний розмір – 50% посадового окладу.

Йдеться про державні та комунальні юрособи, фінансовані з бюджету і розміщені в населених пунктах на лінії зіткнення. Надбавка діятиме на період до завершення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Раніше така надбавка вже була запроваджена для працівників бюджетних установ, які беруть участь у забезпеченні антитерористичної операції безпосередньо в районах її проведення. Також 50-відсоткову надбавку отримують працівники, яких залучають до здійснення вище згаданих заходів, – за фактичний час перебування в районах проведення заходів за наявності підтвердних документів.

Джерело: повідомлення Мінсоцполітики на Урядовому порталі

 

Про встановлені цьогоріч надбавки соціальним працівникам та психологам читайте в матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»