Зниження неоподатковуваної вартості товарів у міжнародних поштових відправленнях до 100 євро для українців набуває чинності з 01 липня 2019 року. Про це повідомила ДФС у Львівській області на сторінці Facebook.

Із 01 липня 2019 року набирають чинності зміни до ПКУ щодо обкладення ПДВ увезення товарів на митну територію України в міжнародних поштових й експрес-відправленнях, у несупроводжуваному багажі.

Тобто, якщо вартість посилки перевищить еквівалент 100 євро, потрібно буде сплатити 20% ПДВ. Посилка для фізособи також оподаткують 10 % митом від суми, що перевищує еквівалент у 150 євро.

Зверніть увагу!

Нарахування мита на товари, що переміщуються в міжнародних поштових відправленнях та є об’єктами оподаткування, здійснюються на дату подання операторами поштового зв’язку відправлення для здійснення митного огляду разом з митними деклараціями СN 23 та іншими необхідними документами, а не на момент їх купівлі за кордоном.

 

Детальніше про новий порядок оподаткування посилок із-за кордону читайте у матеріалі.

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»