Інтернет-магазин не зобовязаний застосовувати РРО у разі використання платіжної системи FORPOST. Відповідний висновок містить ІПК ДФС від 20.05.2019 р. № 2243/ІПК/10/13-01-14-07-10.

Фіскали пояснюють це тим, що при отриманні оплати на свій поточний рахунок через платіжну систему FORPOST інтернет-магазин не приймає від покупця ані готівкових коштів, ані платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо, а їх приймає платіжна організація від свого імені. Інтернет-магазин отримує безготівкові грошові кошти на свій поточний рахунок, тому розрахункова операція в розумінні Закону про РРО у інтернет-магазину відсутня.

Довідково! FORPOST – назва бренду, під яким здійснює свою діяльність ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» Програмно-технічні комплекси самообслуговування у власності платіжної організації ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» відсутні. Засновником ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» є ТОВ «НОВА ПОШТА», яка займає провідні позиції на ринку поштових та кур’єрських послуг України.

Джерело: ІПК ДФС від 20.05.2019 р. № 2243/ІПК/10/13-01-14-07-10

 

Про реєстрацію акцизних складів, витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників йшлося в матеріалі «Акцизний податок, адміністрування реалізації пального та спирту етилового» газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»