МВС України затвердило Порядок, який визначає процедуру оформлення та видачі запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну територіальними органами й підрозділами Державної міграційної служби України (далі — ДМС України).

За оформленням запрошення може звернутися приймаюча сторона — юридичні особи, а також фізичні особи (громадяни України, іноземці та особи без громадянства).

Так, зокрема, для оформлення запрошення до територіального органу чи підрозділу ДМС України за місцем свого проживання фізособи подають такі документи:

1) заяву фізичної особи для оформлення запрошення іноземцю чи особі без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну (додаток 1);

2) паспортний документ (після пред’явлення повертається) і копію його сторінок з особистими даними;

3) посвідку на постійне чи тимчасове проживання (після пред’явлення повертається) і копію її сторінок з особистими даними (якщо приймаючою стороною є іноземець чи особа без громадянства);

4) копію сторінки паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними особи, що запрошується, з перекладом українською мовою, засвідченим у встановленому порядку;

5) інформацію, що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України.

Наказ МВС України «Про затвердження Порядку оформлення запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну» від 15.11.2013 р. № 1104.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 23.12.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»