Якщо працівнику нарахували зарплату і її розмір  менший за  мінімалку (у 2019 році – 4173 грн), потрібно здійснити доплату до розміру мінімальної зарплати. Однак, визначаючи необхідність доплати до мінзарплати, не ураховують виплати, передбачені ч. 2 ст. 31 Закону про оплату праці. Це — доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Відповідне нагадування розмістило Управління Держпраці у Кіровоградській області.

Виплати, які не перелічені у вказаній вище ч. 2 ст. 31 Закону про оплату праці, враховують до мінімальної зарплати. До таких виплат відносять:

  • доплати за суміщення професій (посад) і виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника, розширення зони обслуговування або збільшення обсягу робіт, ненормований робочий день;
  • надбавки за: класність, почесне звання, високі досягнення у праці, вислугу років
  • всі види премій крім премій до святкових і ювілейних дат;
  • індексація зарплати.

Зверніть увагу! На сайті Мінсоцполітики для громадського обговорення розміщено  проект  Закону, який стосується виплат, які враховують до мінімального розміру оплати праці. Як йдеться в Пояснювальній записці, проектом врегульовується питання щодо складових зарплати, які НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ для визначення її мінімального розміру, зокрема:

  • доплата за роботи працівникам, зайнятих на роботах із важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці, в несприятливих умовах та умовах підвищеного ризику для життя і здоров'я у відповідності до ст. 100 КЗпП;
  • суми індексації заробітної плати, а також доплати за суміщення професій (посад), виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника.

Тож допоки цей законопроект не перетвориться в закон, працівники, яким нараховують доплату до мінімальної зарплати, не будуть отримувати належну оплату за суміщення посад або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника. Адже це не додасть їм заробітку, а лише зменшить величину доплати до мінімалки за рахунок доплат за суміщення або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника.

 

З цього приводу можна переглянути матеріали теми тижня «Доплата до мінзарплати» у газеті «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»