Якщо знижка носить індивідуальний (персональний) характер то виникає закономірне питання чи включається сума такої знижки до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку? Відповідь на це питання надана фахівцями ГУ ДФС у Луганській області.

Відповідно до п.п. 164.2.17 ПКУ, до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості ) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку, крім сум, зазначених у п.п. 165.1.53 ПКУ.

Тому сума знижки включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку виключно у випадку, якщо дана знижка носить індивідуальний (персональний) характер.

Якщо знижка поширюється на будь – якого платника податку та не є індивідуальною, то сума такої знижки не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»