В інтегрованій картці платника (далі - ІКП) відображають надходження сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджету та ЄСВ. Це передбачає гл. 2 розд. III Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 07.04.2016 р. № 422.

Рознесені платежі відображаються в ІКП відповідними обліковими операціями зі сплати/повернення сум відповідно до поля «Призначення платежу» документів на переказ.

Тож аби отримати конкретну відповідь суб'єкту господарювання радять звернутись до територіального органу ДФС за місцем адміністрування (обліку) сплаченої суми. Оскільки випадок рознесення платежу до ІКП іншого суб'єкта господарювання потребує аналізу відповідних платіжних документів.

Див. роз’яснення із категорії 135.04 розділу "Запитання – відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

 

Як заповнювати платіжне доручення на сплату податків із зарплати? Рекомендації у матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»