Якщо ви не хочете примусового стягнення ЄСВ, то необхідно постійно моніторити стан сплати ЄСВ та наявність (відсутність) заборгованості з вказаного платежу. Про це платників податків закликали на офіційному сайті ГУ ДФС у Донецькій області.

Платникам ЄВ, які мають недоїмку, надсилається вимога про її сплату. Відповідно до п. п. 3, 4 розд. VI "Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", затвердженої наказом Мінфіну від 20.04.2015 р. № 449, вимога про сплату боргу (недоїмки) вважається належним чином надісланою (врученою), якщо вона надіслана на адресу платника ЄВ рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручена платнику ЄВ або його законному чи уповноваженому представникові.

Отримати інформацію про стан заборгованості з ЄСВ можливо, безпосередньо звернувшись до відповідного органу ДФС або за допомогою електронного кабінету платника податків.

 

Кому та за яких обставин може загрожувати притягнення до кримінальної відповідальності за несплату податків і ЄСВ, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»