Податківці надали ро'яснення, щодо порядку здійснення перереєстрація КОРО у разі зміни даних суб'єкта господарювання, а також у разі розбіжностей чи помилок у записах на титульній сторінці КОРО.

Для перереєстрації КОРО суб'єкт господарювання має подати заяву за формою № 1-КОРО (додаток 3 до Порядку № 547 від 14.06.2016)  з позначкою «Перереєстрація» із зазначенням причини перереєстрації та КОРО, яка підлягає самій перереєстрації.

Заяву можна подати як в паперовому вигляді так і в електронному.

Зверніть увагу!

Подача такої заяви має бути не пізніше п’яти робочих днів з дня виникнення підстав для перереєстрації до ДФС за місцем реєстрації КОРО.

Після отримання документів посадова особа контролюючого органу не пізніше двох робочих днів з дня подання заяви № 1-КОРО проводить перереєстрацію книги.

Усі доповнення або виправлення на титульній сторінці КОРО засвідчуються підписом посадової особи контролюючого органу, яка здійснила перереєстрацію, та печаткою контролюючого органу.

Див. роз’яснення з категорії 109.07 розділу "Запитання – відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

 

Тим часом, можете ознайомитись із новими правилами оприбуткування готівки у матеріалі.

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»