Наказом від 17.05.19 р. № 161 затверджено Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2019 рік. Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті Держстату.

Традиційно Перелік містить назви форм статзвітності, які потрібно подавати у 2019 році, реквізити наказів, якими вони затверджені, строк подання, а також хто повинен подавати кожен з цих звітів.

Перевірити, чи потрібно вашому підприємству подавати ті чи інші статзвіти можна за кодом ЄДРПОУ, скориставшись електронним сервісом Держстату.

Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2019 рік буде розміщений у системі ЛІГА:ЗАКОН найближчим часом.

А от Календарем подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності у 2019 році можете скористатись вже зараз.

 

Які є види показників чисельності працівників і які з них для яких статистичних, зарплатних і кадрових звітів використовуються, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»