Народні депутати підтримали законодавчу ініціативу про запровадження в Україні нової гарантії в оплаті праці – галузевої мінімальної заробітної плати. Це відбулося на засідання 15.05.2019 Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

Також підтримана ініціатива визначати в угодах на галузевому рівні частки витрат на оплату праці в структурі витрат на виробництво, а також скасування чинного положення закону щодо можливості тимчасового застосування норм колдоговору, що допускають оплату праці нижче від норм, визначених генеральною, галузевою (міжгалузевою) або територіальною угодами.

Пропозиції відображені у положеннях проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо  встановлення галузевої  мінімальної заробітної плати (реєстр. № 4291 доопрацьований).

 

Як заповнювати платіжне доручення на сплату податків із зарплати? Детальні інструкції наведено у матеріалі газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»