Довідка від працедавця, який за дорученням працівника здійснював перерахування сум коштів із одержуваного ним доходу до навчальних закладів, для оплати його навчання чи навчання інших членів його сім’ї першого ступеня споріднення, є підставою для отримання платником податку податкової знижки за навчання. Про це йдеться у роз’яснення із підкатегорії 103.06.03 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

Це значить, що працівник має право на податкову знижку працівник, якщо за його дорученням підприємство здійснювало перерахування сум коштів із одержуваного ним доходу на навчання його дитини, якщо у платіжному дорученні як «Платник» вказано підприємство, а в «Призначенні платежу» – прізвище працівника.

Тому  у даному випадку, для підтвердження понесених витрат на навчання, платнику необхідно отримати довідку від працедавця, який за його дорученням здійснював перерахування сум коштів із одержуваного ним доходу та копії платіжних доручень, якими здійснювалось перерахування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»